Information in English

Kontaktpersoner

Projektsamordnare
Kerstin Grundberg    Tel 090-161637   kerstin.grundberg@umea.se

Projektkommunikatör
Anna-Lena Püschel  Tel 090-161601   annalena.puschel@umea.se

Projektmedarbetare
Sari Vihtari  Tel 070-5810718   sari.vihtari@umea.se

Bjurholms kommun
Maria Bohlin Tel 0932-140 39 maria.bohlin@bjurholm.se
Vuxenskolan Tina Fernerud Björklund  Tel 0932-100 80  tina.fernerud.bjorklund@sv.se
Studiefrämjandet Liudmila Petrukhina Tel 076-8006886 liudmila.petrukhina@studieframjandet.se

Nordmalings kommun
Anita Näslund Tel 0930-140 62  anita.naslund@nordmaling.se
Studieförbundet Vuxenskolan Matz Johansson Tel 0930-31605  matz.johansson@sv.se
Studiefrämjandet
Ann-Christin Hammar Tel 0930-10550 ann-christin.hammar@studieframjandet.se

Robertsfors kommun
Margareta Andersson mwm@robertsfors.se
ABF Helen Forsberg  Tel 070-290 94 93  helen.forsberg@abf.se
Studiefrämjandet Inga Kjellgren Tel 070-5365855  inga.kjellgren@studieframjandet.se
Studieförbundet Vuxenskolan Åsa Persson asa.persson@sv.se

Umeå kommun
Ersboda familjecentral Annika Andersson  Tel 090-162636  annika.a.andersson@umea.se
Studieförbundet Vuxenskolan Clara Nordlund  Tel 090-125585  clara.nordlund@sv.se
ABF Britt-Inger Karlsson  Tel 090-711607  britt-inger.karlsson@abf.se
Studiefrämjandet Inga Kjellgren Tel 070-5365855  inga.kjellgren@studieframjandet.se
Studieförbundet Sensus Karin Jansson  Tel 090-142761  karin.jansson@sensus.se
Folkuniversitetet Lena Persson  Tel 090-711428  lena.persson@folkuniversitetet.se

Holmsund
Ann-Christin Potila   Tel 090-163113    ann.christin.potila@umea.se

Hörnefors
Annette Andersson   Tel 0930-291 79   annette.e.andersson@umea.se

Sävar
Anneli Jonsson   Tel 070-3770218  anneli.m.jonsson@umea.se
Anna-Karin Bäck    Tel 070-3780016    anna-karin.back@umea.se

Vindelns kommun
Jenny Dafors Tel 0933-140 58  jenny.dafors@vindeln.se
Studieförbundet Vuxenskolan Anja Gustavsson  anja.gustavsson@sv.se
Studiefrämjandet Bisirat Kassa Tel 0933-13090  bisirat.kassa@studieframjandet.se

Vännäs kommun
Johanna Falk-Nilsson  Tel 0935-142 72   johanna.falk@educ.vannas.se
Studieförbundet Vuxenskolan Jeanette Westerbergh   jeanette.westerbergh@sv.se
Studiefrämjandet Andrea Rodriguez Tel 070-2318120  andrea.rodriguez@studieframjandet.se

Västerbottens läns landsting
Magdalena Sundkvist   Tel 0910-771881  magdalena.sundkvist@vll.se

Vet du inte vem du ska kontakta?

Skriv ett meddelande nedan så skickar vi det vidare till rätt person!

www.familjepeppen.se